پویا حیدری

کالسکه راننده

کالسکه نسخه راننده

شرکت کالارسان تحت نام تجاری KBK طی قریب به ۱۵ سال فعالیت تخصصی در حوزه دریافت، ارسال و ترخیص کالا؛ تمرکز و اهتمام خود را در موضوع خرده بار قرار داده است. از میزان فروش روزمره یک واحد تجاری یا تولیدی کوچک و نیاز آن به ارسال بسته های کوچک کالا به اقصی نقاط کشور گرفته تا نیاز به حمل سریع و امن اسناد و مدارک مالی و اداری شرکت ها یا نیاز خانگی یک شهروند به ارسال به موقع یک بسته کوچک همه و همه شیوه تخصصی و کارآمدی را طلب می کند که بتواند ضمن رعایت کامل پروتکل های امنیتی مورد تایید بین المللی در حمل بار، سرعت بالا و هزینه ای معقول برای فرستنده و گیرنده دربرداشته باشد. در حال حاضر این مجموعه با شبکه گسترده ای از شعب در بیش از ۱۵۰ شهر و استقرار سیستم تمام مکانیزه (اتوماسیون) حمل بار در پایانه های مسافری چهارگانه شهر تهران (جنوب ،شرق، غرب و بیهقی) تنها مجموعه ایرانی خدمات استاندارد حمل و نقل خرده بار در کشور است که وظیفه دریافت،انتقال و ترخیص محموله های خرد شرکتهای بین المللی فعال در این حوزه را در ایران عهده دار است.

در شرکت یایکو در تیم دو نفره اندروید مشغول تولید اپلیکیشن اندرویدی کالسکه بودیم. کالسکه یک اپلیکیشن مخصوص جا به جایی مسافران است.

برای نیاز این مجموعه ۲ اپلیکیشن (یکی برای مسافران و یکی برای رانندگان) ساخته شد. تصویر بالا مربوط به اپلیکیشن نسخه راننده است.